4 kwietnia 2016

Znalazłam sposób na tapetę :)

Tapety ścienne bywają piękne. Niektórzy je uwielbiają, innym zupełnie z nimi nie po drodze. Ja znalazłam sposób na tapety, o które wciąż proszę mnie dzieci. Bo, jak już kiedy pisałam, one by chciały. A nigdy nie miały :) A w sumie wystarczy tylko kawałek ściany, albo drzwi, albo wręcz wielka "płachta" chociażby sklejki, na którą nakleić możemy tapetę - co jest wg mnie najgenialniejszym rozwiązaniem dla takich jak ja, czyli ludzi, którym bardzo szybko nudzą się niektóre elementy we wnętrzu, którzy lubią zmiany. I dla dzieci, bo one zmiany lubią chyba najbardziej. A taki wielki kawał tapety naklejony na wielki kawał np. sklejki można przesuwać, przestawiać. A z drugiej strony można nakleić inną. Prawda, że to świetny pomysł? ;) 
Powyższe inspiracje znalazłam na stronie inpink.pl i hohonie.pl. To tapety magnetyczne. 

Mapy we wnętrzach uwielbiam, tapeta na ścianę z motywem mapy to pomysł doskonały. A taka w formie obrazu to strzał w dziesiątkę! Tę poniższą znalazłam na stronie http://www.centrumtapet.pl/ Baaardzo fajna!Tapety na ścianę lub na drzwi. Takie trochę mniejsze tapety. Nie przytłaczają, a fajnie zdobią. http://www.centrumtapet.pl/   


8 komentarzy:

 1. Extra pomysł. Bardzo mi się podoba!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki Tobie doznałam właśnie olśnienia - od kilku dni rozmyślam jak osłonić ścianę przy łóżku, ale tak żeby nie było nudno ;).
  Fajnie znów tu być, po długiej nieobecności. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajnie, że tu jesteś :) Pokażesz tę ścianę po osłonięciu?

   Usuń
  2. Jeśli pomysł wypali i zgodzi się na to jej właściciel ;)

   Usuń
 3. Świetny pomysł z tą sklejką, można własne tablice stworzyć i bawić się nimi, przestawiać do woli :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super pomysł bardzo fajnie takie coś wygląda ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pomysł świetny. Ja w zasadzie to tapeciara jestem. Lubię i stosuję:)

  OdpowiedzUsuń