23 grudnia 2013

Wesołych Świąt!

Przedświąteczny okres obfituje w dobre uczynki. Jakoś tak chętniej wtedy bierzemy udział w akcjach charytatywnych, chętniej pomagamy. My z dzieciakami również staramy się zawsze zrobić coś dobrego. Moja córka to społecznik totalny, oddałaby wszystko, by tylko komuś było lepiej. W tym roku zrobiliśmy coś jeszcze. Przygarnęliśmy kolejnego kociaczka. I wraz z tym maluchem i dwoma przybłąkanymi latem, życzymy Wam cudownych Świąt i spełnienia marzeń w nadchodzącym roku!

Wybaczcie nieład na choince, ale wszystkie ozdoby na najniższych gałęziach wciąż są celem ataków naszej trójki kotowatych. Podobnie jak jutowy wór, który zjeżdża z donicy tuż po tym, jak go poprawię. I tak w kółko :)

A to nasz dzisiejszy gość poranny:
Dziękuję za odwiedziny i do zobaczenia już pewnie w 2014 ;)

12 komentarzy:

 1. Zwierzęta idą tylko do dobrych ludzi ..:))) Spokojnych Świat :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne fotki:) Wszystkiego dobrego!!

  OdpowiedzUsuń
 3. no tak ... ataki kotowatych na choinkę, u mnie na szczęście moje szczęście już z tego wyrosło i tylko wypija wodę ze stojaka, a jak jest choinka w donicy, to wielkie obrażenie panuje:D
  Wszystkiego NAJ NAJ NAJ dla Ciebie i Rodzinki i oczywiście wszystkich kotowatych!

  OdpowiedzUsuń
 4. Koty mają dużo zabawy z zawieszkami na choince. W zeszłym roku na dole powiesiłam słomiane dekoracje, które i tak chętnie były zrzucane i troszkę gryzione.
  Radosnych Świąt Bożego Narodzenia:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Życzę cieplutkich i wyjątkowych Świąt :)
  Kociaki maja teraz niezłą frajdę ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru przyniesie Wam spokój i radość. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia, niech spełniają się wszystkie Wasze marzenia.

  OdpowiedzUsuń
 7. Pięknych i Spokojnych! Ja walczę z papierem, którym otuliłam donicę:) odkleja się co 5 minut...

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku :*

  OdpowiedzUsuń
 9. Jeśli ktoś lubi zwierzęta to garną się do niego nawet dzikie :-).Pozdrawiam w Nowym Roku.

  OdpowiedzUsuń