12 stycznia 2016

Nowy rok, stare pasje :)

Witajcie w 2016! Chciałoby się napisać "Lata mijają, u nas nic się nie zmienia..." :) Bo właściwie tak jest. Projektujemy, tworzymy, czyli po staremu. I oby jak najdłużej.
Życzymy Wam kochani szczęścia w 2016 roku!  Ja tuż przed Nowym Rokiem zdążyłam jeszcze przetestować sprzęt, który dostałam od najwspanialszego na świecie Św. Mikołaja, dzięki któremu będę mogła tworzyć piękne tablice. Test wypadł pomyślnie, powstała pierwsza tablica. 

Okres przedświąteczny był niesamowicie pracowity, oprócz ogromnej ilości rekwizytów do świątecznych sesji fotograficznych zrobiliśmy całe mnóstwo drobiazgów, które ozdobiły całkiem sporo domów, z czego ogromnie się cieszymy :) Pozdrawiamy serdecznie!

11 komentarzy:

 1. uwielbiam naturalne dodatki w każdej postaci :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniale wyglądają i chce się mieć wszystko u siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pudełko z gwiazdkami, choinkami, kockami kapitalne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pudła zapełniają się szybko. I równie szybko pustoszeją :)

   Usuń
 4. Jak wszystko twoje piekne. A nie uwierzysz , wczoraj otworzylam sobie jeden z twoich postow z domkami i podpatrujac je tworzylam swoje. Mam nadzieje , ze sie nie obrazisz, ale po googlowaniu w sieci stwierdzilam , ze u Ciebie widzialam najladniejsze i zamlowalam pierwsze dwa. Zbieram sie z anpisanie posta, ale jakos czasu mi brak. A moze ochoty, juz sama nie wiem. Sciskam Ania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aniu, nie mogę się doczekać Twoich domków! Pewnie zgodzisz się, że malowanie ich to niezwykle wciągające i relaksujące zajęcie, taki "odstresowywacz" :) Maluj, maluj, ja zaglądam do Ciebie często i z niecierpliwością czekam na nowe posty.

   Usuń