...oba mi się spodobały :)
Już wiem skąd moje zamiłowanie do koralikowych ozdób świątecznych.
Miałam jako dziecko taką śliczną ozdobę po mojej babci. Mały miś w klatce z koralików.
Gdzieś w rodzinie jeszcze jest. Ja muszę sobie tworzyć zamienniki ;)

















































