24 czerwca 2013

Nowa stara skrzynka

Prawda, że cudna? ;) Jestem  nią zachwycona, ale ja, jak wiadomo, dość dziwny mam stosunek do drewna :) Kocham te skrzynki, kocham to stare drewno, lubię te niedoskonałości, jakieś dziury, nierówności. Odnowiłam  kolejną skrzynkę, w kolejce jeszcze kilka czeka. 
I dla przypomnienia jeszcze te:

11 komentarzy:

 1. Ty to musisz mieć chyba całe hektary lasów!!! Tyle drewna macie:) Ale skrzyneczka wygląda bosko, te słoje drewna są piękne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeju jak ja bym las miała, normalnie więcej do szczęścia by mi nie było potrzeba! :) Ja po prostu mam mnóstwo starego cudnego drewna, sporo starych skrzynek, jakieś stare drzwi, okna, stoliki, dla mnie cuda;) Tylko czasu nie mam, by to wszystko pięknie odnowić :)

   Usuń
 2. oj, kochana, wszystko to u Ciebie tak cudne jest bardzo... Skąd bierzesz takie wspaniałości?:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja taki zbieracz jestem ;) I we wszystkim, co z drewna widzę potencjał. Nawet w kawałku starej deski. Wszędzie, gdzie jestem, wypatruję drewnianych przedmiotów, zaczynam się bać, że to już choroba jakaś jest, bo śnią mi się nawet czasem sytuacje, że napotykam gdzieś jakieś fajne drewienka i pytam ludzi, czy mogę je odkupić :)

   Usuń
 3. Cudowna , cudowna prawie jak zaczarowany stoliczek , niby zwyczajna skrzyneczka na różności ale jak widać po wypowiedzeniu słów „ stoliczku nakryj się „ zmienia się w niego z łatwością ;) Fajna !
  Uściski

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie :) Można zapakować piknikowe pyszności, włożyć do samochodu, a na kocyku wykorzystać jako stoliczek. Tak właśnie zamierzam robić ;)

   Usuń
 4. Piękne te skrzynki! Sama od dlugiego czasu na takie "poluję" :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To daj znać, jak jakaś moja Ci się spodoba, odstąpię z przyjemnością ;) Wrzucę tu niedługo jeszcze jakieś, tylko niektóre z nich wymagają trochę pracy, by w ogóle można je było pokazać światu. A kilka będzie jeszcze od podstaw skonstruowanych ze starych pięknych desek.

   Usuń